سوشال مدیا

خدمات سوشال مدیا

خدمات سوشال مدیا در دانا شامل خدمات مشاوره‌ای، تولید محتوا، مدیریت شبکه‌های اجتماعی، تبلیغات، بازاریابی، رشد و افزایش فروش، آگاهی از برند و ... می‌شود، و همچنین خدمات سوشال مدیا در شبکه‌های اجتماعی به دو بخش تقسیم می‌شود.( مدیریت پیج اینستاگرام و مدیریت لینکدین)

شما می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره یا سفارش خود با ما تماس حاصل کنید.

سوشال مدیا چیست؟

چرا باید از خدمات سوشال مدیا استفاده کنیم؟

به پلتفرم‌های آنلاینی که اجازه تعامل مخاطبان با یکدیگر را می‌دهد سوشال مدیا می‌گویند. در حال حاضر شبکه‌های اجتماعی ازجمله اینستاگرام، یوتیوب، توییتر و لینکدین جزء بهترین پلتفرم‌های آنلاین محسوب می‌شوند و بیشتر کاربران چند ساعت از روزشان را در این رسانه‌ها می‌گذرانند.

در حال حاضر با زیادتر شدن مخاطبان در شبکه‌های اجتماعی، این پلتفرم‌ها به یکی از بهترین راه‌های کسب درآمد و جذب مخاطب تبدیل‌شده که می‌توانید با شناخت مخاطبان هدف و داشتن یک استراتژی هدفمند به پول زیادی در این حوضه دست پیدا کنید.

از دیگر مزایایی سوشال مدیا می‌توان به افزایش آگاهی از برند و تعامل با مخاطبان اشاره کرد که این دو مزیت مهم در لینکدین و اینستاگرام وجود دارد.

به همین جهت ما در دانا مارکتینگ، خدمات سوشال مدیا خود را با افرادی مجرب و ماهر تیم می‌سپاریم تا کسب‌وکار شما به قله‌های فروش برسد.

خدمات سوشال مدیا دانا به چهار بخش اصلی تقسیم‌شده است ( ۱. خدمات مشاوره، ۲. خدمات محتوایی، ۳. مدیریت شبکه‌های اجتماعی، ۴. تبلیغات)

سوشال مدیا چیست
خدمات مشاوره‌ای

۱. خدمات مشاوره

خدمات مشاوره‌ای یک جلسه ۱ ساعت است که هم به صورت حضوری و هم به صورت غیر حضوری طبق خواسته مشتری برگزار می‌شود. در این جلسات ما کسب‌و‌کار شما را تحلیل و بررسی می‌کنیم تا اشکالات کسب‌وکارتان را مشخص شود و با ارائه یک راه حل مفید و کارآمد، رونق کسب‌وکارتان را به شما هدیه می‌دهیم. هزینه هر جلسه ۱ میلیون تومان است.

۱. خدمات مشاوره

خدمات مشاوره‌ای یک جلسه ۱ ساعت است که هم به صورت حضوری و هم به صورت غیر حضوری طبق خواسته مشتری برگزار می‌شود. در این جلسات ما کسب‌و‌کار شما را تحلیل و بررسی می‌کنیم تا اشکالات کسب‌وکارتان را مشخص شود و با ارائه یک راه حل مفید و کارآمد، رونق کسب‌وکارتان را به شما هدیه می‌دهیم. هزینه هر جلسه ۱ میلیون تومان است.

خدمات مشاوره‌ای
خدمات محتوایی

۲. خدمات محتوایی

یکی از رکن‌های اصلی رشد کسب‌و‌کار ها در شبکه‌های اجتماعی، تولید محتوا مفید و باکیفیت است. چون محتوا پیج شما اولین چیزی است که مخاطب با آن ارتباط می‌گیرد و هر چقد این محتوا بهتر باشد مخاطبین بیشتر جذب کار شما می‌شوند. از این روی محتوا باید متناسب با استراتژی و در زمان مناسب تولید شود. در دانا مارکتینگ روند تولید محتوا در سه بخش برای شما ارائه می‌شود.

۱. تولید محتوا بر اساس استراتژی محتوا
۲. تولید محتوا بر اساس تقویم محتوا
۳. تولید محتوا متنی، تصویری، ویدیویی

خدمات سوشال مدیا - استراتژی محتوایی

۲.۱ تولید محتوا بر اساس استراتژی محتوا

در تولید این نوع محتوا ابتدا مخاطب هدف مشخص می‌شود، تا بعد از آن شروع به چیدن استراتژی کنیم، در این مرحله مشخص می‌شود که چه نوع محتوایی باید تولید کنیم تا بهترین تعامل را با کاربران داشته باشیم، مشخص می‌کنیم چه زمانی این محتوا در شبکه اجتماعی قرار داده شود، و به چه میزان این از این محتوا ها تولید شود.

بعد از یک بازه زمانی به بررسی بازخودها و میزان رشد شبکه اجتماعی می‌پردازیم تا در صورت نیاز استراتژی را عوض کنیم.

 

خدمات سوشال مدیا - تقویم محتوایی

۲.۲ تولید محتوا بر اساس تقویم محتوا

در تولید محتوا یک تقویم محتوا وجود دارد که در آن جشن‌ها و مناسبت‌های کوچک و بزرگ مشخص شد. تقویم محتوایی یکی از استراتژی‌های محتوایی است که کاربران زیادی را به خودش جذب می‌کند و می‌توان از جشن‌های یلدا، نوروز و ولنتاین به عنوان نمونه‌هایی از تقویم محتوایی یادکرد. به غیر از این جشن‌ها مراسم و جشن‌های دیگری هم در تاریخ وجود دارند که ما نسبت به کسب‌و‌کار شما آنها را در استراتژی محتوایی‌تان در نظر می‌گیریم.

 

خدمات سوشال مدیا - محتوایی متنی، تصویری، ویدیویی

۲.۳ تولید محتوا متنی، تصویری و ویدیویی

یکی از مهم‌ترین نکاتی که باید در تولید محتوا متنی، تصویری و ویدیویی رعایت کرد تولید محتوا مفید و باکیفیت است. چون زمانی که شما یک محتوا باکیفیت و خوب داشته باشد، اصالت کار شما را نشان می‌دهد و کاربران، مشتری شرکت‌هایی می‌شوند که اصالت کار آنها برایشان ثابت شده باشد.

ما در دانا با تولید محتوا عالی و باکیفیت، کسب‌وکار شما را در بهترین حالت به کاربران نمایش می‌دهیم.

 

مدیریت شبکه‌های اجتماعی

۳. مدیریت شبکه‌های اجتماعی

یکی از خدماتی که در سوشال مدیا برای ما خیلی اهمیت دارد مدیریت شبکه‌های اجتماعی است. ما برای اینکه که روی برندینگ شما کارکنیم و کسب‌وکار شما را به سمت افزایش درآمد سوق دهیم تمرکزمان را روی دو تا از بهترین شبکه‌های اجتماعی که در ایران مورد استقبال کاربران و سازمان‌ها است قرار داده‌ایم. این دو شبکه اجتماعی که به آن اشاره کردم اینستاگرام و لینکدین است.

۳. مدیریت شبکه‌های اجتماعی

یکی از خدماتی که در سوشال مدیا برای ما خیلی اهمیت دارد مدیریت شبکه‌های اجتماعی است. ما برای اینکه که روی برندینگ شما کارکنیم و کسب‌وکار شما را به سمت افزایش درآمد سوق دهیم تمرکزمان را روی دو تا از بهترین شبکه‌های اجتماعی که در ایران مورد استقبال کاربران و سازمان‌ها است قرار داده‌ایم. این دو شبکه اجتماعی که به آن اشاره کردم اینستاگرام و لینکدین است.

مدیریت شبکه‌های اجتماعی
مدیریت پیج اینستاگرام

۳.۱ مدیریت پیچ اینستاگرام

اینستاگرام در ایران به عنوان یکی از بهترین پلتفرم‌ها برای کسب‌وکار ها شناخته می‌شود که بیشتر کسب‌و‌کار ها برای آگاهی از برند و افزایش فروش از آن استفاده می‌کنند.

 طبق آخرین آمار حدود ۸۱ درصد از کاربران اینستاگرام وقت خود را صرفه بازدید، خرید و شناخت شرکت‌ها می‌کنند. این پلتفر بستری را برای شرکت‌ها ایجاد می‌کنند تا فروششان را افزایش دهند. اما مدیریت پیج اینستاگرام یک کار تخصصی است که به چندین ساله تجربه نیاز دارد. ما این اطمینان را به شما می‌دهیم که با سپردن مدیریت پیج اینستاگرام‌تان به ما، کسب‌وکارتان را به سمت رشد و درآمد سوق می‌دهیم.

مدیریت لینکدین

۳.۲ مدیریت لینکدین

لینکدین یکی از شبکه‌های اجتماعی است که کسب‌وکار ها برای ارتقا برندینگ شخصی و شرکتی از آن استفاده می‌کنند. از این رو لینکدین مزایایی دیگری هم برای شرکت‌ها دارد از جمله تبلیغات، آگاهی از برند، نشان دادن تیم و دفتر کار ، آگهی استخدامی و … تا با این کار هم افراد ماهر و با تجربه به شرکتشان جذب شوند و هم اعتماد کاربران را جلب کنند.

۴. خدمات تبلیغاتی

انجام تبلیغات یکی از راه‌های پرهزینه‌ای است که بیشترین مشتری را در کمترین زمان برای کسب‌و‌کار ها به ارمغان می‌آورد، اما اگر این کار را بدون هدف و زیرساخت‌های محتوایی انجام بدهید چیزی جز ضرر و افت برندینگ برای شرکت شما نخواهد داشت. ما در اینجا خدمات تبلیغات گسترده و اینفلوئنسر مارکتینگ را برای شما تدارک دیده‌ایم تا با صرف بودجه مناسب به بهترین نتایج دست پیدا کنید.

 

 تبلیغات گسترده : در تبلیغات گسترده ما لیستی از پیج های پربازدید و خوب را مشخص کرده‌ایم تا با در نظر گرفتن مقدار بودجه و نوع محتوا تولیدشده تبلیغات تان را در آنجا قرار بدهیم. 

 

اینفلوئنسر مارکتینگ : در این نوع از تبلیغات ما جنس، محصول یا خدمات را به شخص اینفلوئنسر (بلاگر های معروف) می‌دهیم تا برای ما کار تبلیغات را انجام بدهد.

ویژگی سوشال مدیا دانا مارکتینگ

چرا دانا مارکتینگ را برای مدیریت سوشال مدیا انتخاب کنیم
ویژگی خدمات سوشال مدیا دانا - استراتژی محتوا اختصاصی

طراحی استراتژی محتوا اختصاصی

ما معتقدیم که مسیر رشد هر کسب‌و‌کاری با کسب‌و‌کار دیگر متفاوت است، پس استراتژی که ما طراحی می‌کنیم هم باید مختص کسب‌وکار شما باشد تا کاربران با یک نگاه کلی از برندینگ و اصالت کار شما مطلع شوند.

 

ویژگی خدمات سوشال مدیا دانا - مشاوره تا اجرای کامل

تولید محتوا حرفه‌ای از مشاوره تا اجرای کامل

همان‌طور که قبلاً اشاره کردم تولید محتوا مفید و باکیفیت یک ضرورت است، و ما از زمان مشاوره تا اجرای کامل استراتژی حواسمان هست تا محتوایی باکیفیت و در راستای خواسته‌های شما تولید کنیم.

 

 

ویژگی خدمات سوشال مدیا دانا - کیفیت بالای خدمات

کیفیت بالای اجرای خدمات

برای انجام کار حرفه‌ای به یک اصول حرفه‌ای نیاز داریم و کاری که روی اصول انجام شود کیفیت بالایی هم دارد. ما در دانا مارکتینگ با اولویت‌بندی کار ها بر اساس یک اصول خاص و کارآمد پروژه‌ها را جلو می‌بریم تا با بهترین کیفیت، کار را به شما تحویل بدهیم.

ویژگی خدمات سوشال مدیا دانا - کمپین های تبلیغاتی

طراحی و اجرای کمپین‌های تبلیغاتی

ما برای کسب تجربه سال‌ها در این زمینه فعالیت کرده‌ایم و صدها آزمون و خطا را برای به دست آوردن تجربه زیاد انجام داده‌ایم تا به شما بگوییم "ما بهترین طرح‌ها را با بهترین کمپین‌ها برای شما اجرا می‌کنیم".

 

 

ویژگی خدمات سوشال مدیا دانا - تیم حرفه‌ای و با تجربه

تیم کاملاً حرفه‌ای و با تجربه

در طی این سال افراد خیلی زیادی با ما همکاری کردند که بعضی از آنها مسیر خودشان را رفتن و بعضی ها برای رشد و ارتقا کیفی کارشان با ما هم مسیر شدند، ما این افراد در بخش های مختص به مهارتشان قراردادیم تا امروز تیم حرفه‌ای دانا مارکتینگ را تشکیل بدهیم.

سخن پایانی

در حال حاضر دریافت خدمات سوشال مدیا به یک ضرورت برای کسب‌وکارهای ایرانی تبدیل‌شده چون وسعت تعامل و تبادل اطلاعات در شبکه‌های اجتماعی هر روز بیشتر و بیشتر می‌شود. برای همین ما به شما پیشنهاد می‌کنیم به شرکت دانا مارکتینگ اعتماد کنید تا برند شما را در این فضا معرفی کند و کسب‌و‌کار شما را به سمت درآمد ایده آل هدایت کند

سوالات پر تکرار درباره خدمات سوشال مدیا

 • چطور می تونیم به شما اعتماد بکنیم؟

ما حدود ۱۶ سال که در حوضه دیجیتال مارکتینگ فعالیت می‌کنیم و مشتریان زیادی از خدمات ما استفاده کرده‌اند. همچنین شما می توانید با چک کردن مجوزه نظام صنفی از صحت شرکت ما اطمینان حاصل کنید.

 • چجوری از سطح کیفیت کار شما مطلع بشویم؟

شما می‌توانید با بازدید از صفحه مشتریان دانا از سطح کیفیت کار ما مطلع شوید.

 • چرا باید با یک آژانس دیجیتال مارکتینگ کار بکنیم؟

زمانی که شما با یک شرکت دیجیتال مارکتینگ کار می‌کنید سریع‌تر به نتیجه می‌رسید تا اینکه خودتان بخواهید از طریق آزمون و خط به نتیجه برسید.

 • هزینه خدمات سوشال مدیا به چه صورت محاسبه می‌شود؟

ابتدا یک استراتژی اختصاصی برای شبکه اجتماعی شما طراحی می‌شود و متناسب با آن میزان تولید محتوا و تبلیغاتی که نیاز دارید را مشخص می‌کنیم و با جمع‌بندی آنها هزینه نهایی را به شما اعلام می‌کنیم.

 • آیا سوشال مدیا به درد همه نوع کسب‌وکاری می‌خورد؟

بله، اما هر کسب‌وکاری از سوشال مدیا می‌تواند به آورده خاص خودش برسد. مثلاً برآورده برای بعضی ها به صورت درآمد، برای بعضی ها به صورت ویترین عمل می‌کند و برای بعضی از شرکت‌ها قوی کردن برندینگ است.

 • چه مدت زمان طول می‌کشد تا تأثیر کار را ببینیم؟

حداقل ۶ ماه

 • افزایش آگاهی از برند چه فایده‌ای برای کسب‌و‌کار ها دارد؟ 

مهم‌ترین فایده افزایش فروش است، دلایل دیگری هم دارد مثل جلب اعتماد کاربران، شناخته شدن برند بین مردم  و … که همه این ها دلایل خوبی هستند که نشان می‌دهد آگاهی برند برای کسب‌وکار ها مفید است.

سوالات پر تکرار درباره خدمات سوشال مدیا

 • چطور می تونیم به شما اعتماد بکنیم؟

ما حدود ۱۶ سال که در حوضه دیجیتال مارکتینگ فعالیت می‌کنیم و مشتریان زیادی از خدمات ما استفاده کرده‌اند. همچنین شما می توانید با چک کردن مجوزه نظام صنفی از صحت شرکت ما اطمینان حاصل کنید.

 • چجوری از سطح کیفیت کار شما مطلع بشویم؟

شما می‌توانید با بازدید از صفحه مشتریان دانا از سطح کیفیت کار ما مطلع شوید.

 • چرا باید با یک آژانس دیجیتال مارکتینگ کار بکنیم؟

زمانی که شما با یک شرکت دیجیتال مارکتینگ کار می‌کنید سریع‌تر به نتیجه می‌رسید تا اینکه خودتان بخواهید از طریق آزمون و خط به نتیجه برسید.

 • هزینه خدمات سوشال مدیا به چه صورت محاسبه می‌شود؟

ابتدا یک استراتژی اختصاصی برای شبکه اجتماعی شما طراحی می‌شود و متناسب با آن میزان تولید محتوا و تبلیغاتی که نیاز دارید را مشخص می‌کنیم و با جمع‌بندی آنها هزینه نهایی را به شما اعلام می‌کنیم.

 • آیا سوشال مدیا به درد همه نوع کسب‌وکاری می‌خورد؟

بله، اما هر کسب‌وکاری از سوشال مدیا می‌تواند به آورده خاص خودش برسد. مثلاً برآورده برای بعضی ها به صورت درآمد، برای بعضی ها به صورت ویترین عمل می‌کند و برای بعضی از شرکت‌ها قوی کردن برندینگ است.

 • چه مدت زمان طول می‌کشد تا تأثیر کار را ببینیم؟

حداقل ۶ ماه

 • افزایش آگاهی از برند چه فایده‌ای برای کسب‌و‌کار ها دارد؟ 

مهم‌ترین فایده افزایش فروش است، دلایل دیگری هم دارد مثل جلب اعتماد کاربران، شناخته شدن برند بین مردم  و … که همه این ها دلایل خوبی هستند که نشان می‌دهد آگاهی برند برای کسب‌وکار ها مفید است.

همین الان درخواست مشاوره رایگان را ثبت کنید:

کارشناسان ما با شما تماس گرفته، نیازهای شما را شنیده و پیشنهادات خود را به صورت کاملا رایگان در اختیارتان می‌گذارند.